Garantija un atgriešana

ZEMĀK JŪS VARAT ATRAST NOTEIKUMUS PAR ATGRIEŽOT TAPETES

Jums ir iespēja apmainīt vai atgriezt foto tapetes 30 kalendāro dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas. Lai to izmantotu, pārliecinieties, ka izstrādājums nav lietots un uz tā nav nodiluma pazīmju, spraugu, skrāpējumu vai nobrāzumu.

TIESĪBAS ATGRIEZT PRECES, KURU KVALITĀTE NAV APMIERINOŠA.
 
 

Ja izstrādājums tika piegādāts ar defektiem, piemēram, drukas defektiem (svītrām, plankumiem, kuru nav pasūtītajā attēlā), nepareizu attēlu vai materiālu, redzamiem bojājumiem (no fototapešu transportēšanas) vai ja pasūtījumā trūkst kādas detaļas, mēs apstrādāsim jūsu rezerves pasūtījumu bez papildu izmaksām.

Ja sūtījums ir bojāts, lūdzam, lai kurjers atver sūtījumu jūsu klātbūtnē. Kopā ar kurjeru dokumentējiet bojājumu un uzņemiet fotogrāfijas, lai nosūtītu mums sūdzības izskatīšanai.

Lai uzsāktu atgriešanu, sazinieties ar mūsu menedžeri, rakstot e-pastu. [email protected].

GADĪJUMI, KAD MĒS NEPIEŅEMAM ATGRIEŠANU
 
 

Ir gadījumi, kad mēs nevaram pieņemt apmaiņu vai atgriešanu:

  • Ja prece ir bojāta bez pārvadātāja vainas.
  • Ja izstrādājums ir izmantots, t. i., ir uzklātas tapetes un ir izmantota pasūtījumā norādītā līme.
  • Pielāgotus pasūtījumus, kas pielāgoti jūsu specifikācijām, nav iespējams atgriezt vai apmainīt.
  • Ja sūdzība tiek iesniegta vēlāk nekā 30 dienas pēc pirkuma datuma.
ATGRIEŠANAS VAI APMAIŅAS PROCEDŪRA
 
 
Mēs pieņemam atgriezt vai apmainīt tapetes jaunā un nelietotā stāvoklī, oriģinālajā iepakojumā. Saņemot preci apmaiņai vai atgriešanai, mūsu darbinieki 2-5 darba dienu laikā veiks foto tapetes kvalitātes pārbaudes. Pēc pārbaudes mēs 14 darba dienu laikā apstrādāsim naudas atmaksu vai apmaiņu pret citu fototapetu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, atmaksājot naudu, netiek atlīdzināti nosūtīšanas izdevumi. Lūdzu, konsultējieties ar menedžeri par tapešu atgriešanu.
UZMANĪBU
 
 

Tehniskie defekti (trūkumi) neietver krāsu atšķirības, kas var rasties iekārtu, piemēram, datoru monitoru, tālruņu vai planšetdatoru, atšķirību dēļ.

Pretenzijas pēc tapešu uzklāšanas netiek pieņemtas.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi vai nepieciešama palīdzība, sazinieties ar mums!