Garantija un atgriešana

 

 

Foto tapetes var apmainīt vai atgriezt 14 kalendāro dienu laikā no pirkuma brīža. Lai izmantotu šo iespēju, pārliecinieties, ka izstrādājums nav ticis lietots un uz tā nav lietošanas pēdu, spraugu, skrāpējumu vai nobrāzumu.

 

Ja prece tika piegādāta ar defektiem: drukas defekts (plankumi, plankumi, kas nav uz attēla, kas tika pasūtīts), cits attēls, cits materiāls, acīmredzams bojājums (radies fototapetes transportēšanas laikā), pasūtījuma daļas neesamība - šajā gadījumā mēs pārstrādāsim Jūsu pasūtījumu pilnīgi bez maksas.

 

 

Ja esat pamanījis, ka sūtījums ir bojāts - paņemiet to no kurjera, bet lūdzam to atvērt kurjera klātbūtnē. Kopā ar kurjeru sastādiet bojājumu protokolu. Uzņemiet fotoattēlu un nosūtiet to mums sūdzības tālākai izskatīšanai.

 

 

Atgriešanās pieteikumu varat noformēt, sazinoties ar mūsu menedžeri (tērzēšana, uzticības tālrunis) vai nosūtot mums e-pastu uz [email protected]

 

 

 

 

 

Ir gadījumi, kad esam spiesti atteikties no apmaiņas vai atgriešanas:

  • Ja prece ir bojāta pārvadātāja vainas dēļ
  • Produkts ir ticis lietots - tapetes ir pielīmētas un ir izmantota pasūtījumā esošā līme.
  • Individuālais pasūtījums tika izstrādāts atbilstoši jūsu prasībām, nav pakļauts atgriešanai vai apmaiņai.
  • Klients ir iesniedzis pretenziju ilgāk nekā 14 dienu laikā no pirkuma datuma.

 

 

 

 

Mēs pieņemam atpakaļ/apmainām tapetes jaunā un nelietotā stāvoklī oriģinālajā iepakojumā. Pēc preces saņemšanas apmaiņai/atgriešanai mūsu darbinieki 2-5 darba dienu laikā pārbaudīs fototapetes stāvokli kvalitātes kontrolei. Pēc tapešu stāvokļa pārbaudes mēs 14 darba dienu laikā atmaksāsim naudu vai apmainīsim tās pret citām tapetēm. Atmaksājot naudu par preci, mēs nekompensējam piegādes izmaksas. Par nepieciešamību atgriezt foto tapetes konsultējieties ar menedžeri.

 

 

 

 

Tehniskie defekti (trūkumi) neietver krāsu atšķirības, kas rodas, izmantojot un reproducējot attēlu uz dažāda veida ierīcēm - datora monitora, tālruņa, planšetdatora.

Pretenzijas pēc foto tapetes ielīmēšanas netiek pieņemtas.