Instrukcija

Foto tapetes standarta un premium klases

Tapetes sloksnes ir numurētas tādā secībā, kādā tās jālīmē pie sienas.

Līmēšana jāsāk no kreisās puses, virzoties uz labo pusi. Tapetes sloksnēm ir cieši jāpieguļ vienai pie otras.

Instrumenti
Spaiņa
Krāsas rullītis
Spiediena veltnis
Zīmulis
Sūklis
Lāpstiņa
Birste
Kancelejas nazis
Līmenis
Sagatavošana
1
Vecās krāsas vai tapešu noņemšana
Siena jānotīra no vecajām tapetēm vai krāsas. Mēs iesakām neatstāt vecās tapetes uz sienas. Ja jums ir grūtības noņemt vecās tapetes, mēģiniet tās nedaudz samitrināt ar siltu ūdeni.
2
Pārliecinieties, ka virsma ir gluda un tīra
No vecā pārklājuma notīrītai sienai var uzklāt špakteles, lai izlīdzinātu izciļņus. Ja virsma ir poraina, pirms tapešu līmēšanas uzklājiet gruntskrāsu. Pie porainām virsmām pieder slīpētas sienas, sienas ar vecām tapetēm, skaidu plātnes utt. Virsma jāgruntē arī tad, ja tai ir spilgtas krāsas, kas var parādīties caur tapetēm.
Līmēšana
1
Pārbaudīt foto tapetes
Pirms tapetes pielīmēšanas pie sienas pārliecinieties, ka ir iekļautas visas sloksnes, neviena no tām nav bojāta vai bojāta.
2
Izveidojiet atzīmes pirmās sloksnes līmēšanai
Ļoti svarīga ir pat pirmās tapetes sloksnes uzlīmēšana uz sienas. Pirmais, kas jādara, ir jāuzzīmē siena. Izmantojot līmeņrādi, mērlenti un zīmuli, novilciet vertikālu līniju tādā attālumā no sienas malas, kas vienāds ar tapešu platumu. Marķējums kalpos kā vadlīnija, novietojot pirmo sloksni pie sienas. Uzmanieties, lai līnija nebūtu pārāk spilgta, pretējā gadījumā tā var būt redzama zem tapetes.
3
Līmes sagatavošana
Pievienojiet spainī vajadzīgo aukstā ūdens daudzumu (skatīt tabulu). Lēnām ielejiet līmes maisiņu ūdenī, enerģiski maisot. Kad visa līme ir ielieta ūdenī, turpiniet maisīt masu vienu minūti. Pēc tam ļauj līmi nostāvēties 10 minūtes un vēlreiz enerģiski samaisa. Līme ir gatava lietošanai.

Daudzums1

iepakojumsŪdens daudzums1

,7 lPlatība

(m²)

10 m²

Uzmanību: ja esat iegādājies cita ražotāja līmi, ievērojiet uz iepakojuma norādījumus par sagatavošanu.

4
Uzklājiet līmi tieši uz sienas
Līmi uzklājiet pakāpeniski, aptuveni vienas sloksnes platumā ar nelielu pielaidi. Jaunu porciju līmes uzklājiet tikai pēc tam, kad esat pabeidzis līmēt tapešu sloksni. Izmantojiet rullīti vai otu. Ir svarīgi ar līmi noklāt visu sienas virsmu, citādi uz tapetes var veidoties burbuļi.
5
Izkārtojiet tapešu sloksnes tā, lai to malas cieši pieguļ viena otrai, bet nesaskaras, un stingri piespiediet tās.
Lai iegūtu labākos rezultātus, izmantojiet spiediena rullīti. Līmējot uzmanīgi apvienojiet rakstu un pārliecinieties, ka līme neaiztraipa fototapetes priekšējo pusi.

Piezīme: Izvairieties no krokām tapetē, jo tas var radīt plaisas audeklā.

6
Izlīdziniet tapetes pa visu virsmu
Maigi izlīdziniet sloksnes ar rokām vai spiediena rullīti, virzoties no centra uz malām. Visi mazie burbuļi un grumbiņas pazudīs, tiklīdz tapetes nožūs. Ja uz tapetes priekšējās virsmas parādās līmes plankumi, uzmanīgi noņemiet tos ar mitru drānu vai sūkli, negaidot, kamēr līme nožūst.

Uzmanību: Netīriet virsmu, noņemiet līmi ar vieglām kustībām.

7
Apgriezt lieko tapetes
Kad visas sloksnes ir pielīmētas pie sienas, ar tapešu lāpstiņu un asu kancelejas nazi nogrieziet nevajadzīgos fragmentus.
8
Lai redzētu galīgo rezultātu, pagaidiet 24 stundas, līdz līme pilnībā nožūst. Visu šo laiku telpā nedrīkst būt caurvēja.
Sēdieties un izbaudiet savu jauno istabu!

Piezīme: vinila tapetes ir mazāk elpojošas nekā neaustās. Tāpēc, ja tās pielīmēsiet uz blīvas virsmas, kas slikti uzsūc mitrumu, var būt nepieciešams ilgāks laiks, līdz tās nožūs.